Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5

W czym możemy Ci pomóc?

POZWÓL

ABYŚMY STALI SIĘ ATUTEM

W TWOIM BIZNESIE

Biuro Rachunkowe ATUT nie stosuje sztywnego cennika. W oparciu o wieloletnie doświadczenie w rachunkowości i bieżące rozmowy z Klientem, ustalana jest optymalna forma współpracy. Znając szczegółowy zakres wspólnych praw i obowiązków ustalana jest w drodze indywidualnej negocjacji optymalna dla obu stron cena świadczonych usług. Zazwyczaj cena jest stałym miesięcznym ryczałtem obejmującym pełen zakres usług. Ulega ona zmianie, gdy dokumentacja Klienta bądź czas pracy zmienia się znacząco.

CENY

Potrzebujesz wyceny? Zadzwoń: 609-533-312 lub napisz: kontakt@biurorachunkowe-atut.pl albo wypełnij formularz Klienta:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania oferty marketingowej z Biura Rachunkowego ATUT. Przetwarzanie będzie się odbywało zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 133, poz. 883 z 1997 r. z późniejszymi zmianami). Biuro Rachunkowe ATUT zapewnia prawo do wglądu i zmiany moich danych osobowych. Powyższe oświadczenie jest dobrowolne. Wyrażam również zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na podany adres mailowy na podstawie ustawy o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną (Dz. U. 144, poz. 1204 z 2002 r. z późniejszymi zmianami).

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń lub

wypełnij formularz kontaktowy

Tel.: 609-533-312

telefon
biurorachunkowe-atut.pl - doradztwo finansowe, biuro rachunkowe, doradztwo ksigowe, sporzdzanie dokumentacji finansowej, obsuga ksigowa, obsuga rachunkowa, ksigowo i obsuga obrotu zagranicznego - Piaseczno